نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: رابطه کاری احساسی

1225
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6697
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy رابطه کاری احساسی

سلام
    حدود ٣ سال است يك رابطه احساسي با يك آقايي دارم من با اين آقا هم همكارم هم دوستم هم عاشقشم، يه رابطه كاري احساسي دوستي خوب داشتيم، ميگم داشتيم و اميدوارم دوباره حالم خوب بشه و همه چيز مثل قبل بشه، حدود يك ماهه پيش از اونجايي كه خانمها حس قوي دارن احساس كردم يه چيزي جاي خودش نيست اون اعتماده نيست اون حس خوبه نيست شروع كردم به گير دادن زنگ ميزدم جواب نميداد شروع ميكردم اس ام اس دادن محكومش ميكردم هنوز دفاع نكرده بود داد و غال و بي احترامي، تا اينكه يك روز تو ماشينش گفتم گوشيتو ميدي يه زنگ بزنم گوشيم خاموشه، ديدم رنگش پريد گفت اره بيا گوفتم رفتم تو مسيجاش ناخواسته گوشيرو خواست بگيره ولي ديدم چيزي كه نبايد ميديدم، خلاصه حالم بد شد عشقم عشقم و ابراز علاقش به يكي غير از خودم داشت ديوونم ميكرد بهش گفتم ديگه نميخوام ادامه بديم ولي تا صبح يك پسر ٢٩ ساله و داراي يه مقام اجتماعي و شغل و منصب خوب با تحصيلات عالي اظهار پشيماني و ندامت كرد كه اشتباه بود مثل بقيه مرداي ديگه تو من و ببخش و من غلط كردم ... حسابي خودش و خورد كرد اينكه تو به من كمك كن ميخوام آدم باشم نميخوام تو رو از دست بدم اون زن ول كن من نبوده و از اينجور حرفاا،از اونجايي كه من واقعا عاشق اين مردم و قبولش دارم گفتم پشيمونه اشتباه كرده و قبول كرده كه اشتباه كرده ميگه بدون من شاد نيست دنيارو با من ميخواد بزار يه فرصت بدم، فرصت و دادم ولي حال خودم بده خيلي بده اعتمادي نيست وقتي ميگه عشقم ياد اس ام اسش به اون زن ميفتم بهش اعتراض ميكنم يهو گريم ميگيره از اينكه من از محبت كم نزاشتم براش فقط يه رابطه جنسي اينقدر مهم بوده كه بايد بخاطرش به من خيانت كنه؟ ميگم چرا تو اين ٣ سال من تمام موقعيتام و گزاشتم كنار چون اون و ميخواستم فقط ولي اون نتونست ، يعني همه حرفاش دروغ بود اين ٣ سال و كلي سوال ديگه، ميخوام راهنماييم كنيد آيا براي آرامش حودم بايد بيام از اين رابطه بيرون يا چه راهي هست كه دوباره اعتمادم جلب بشه حالم خوب بشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6492
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سلام

میگن اعتماد المثنی ندارد
    خرابش نکنیم
    ولی انسان خطا کاره واشتباه تو زندگیش میکنه ببخشش

3. کاربران زیر از هادی قم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6697
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط هادی قم نمایش پست ها
    میگن اعتماد المثنی ندارد
    خرابش نکنیم
    ولی انسان خطا کاره واشتباه تو زندگیش میکنه ببخشش
    بخشيدمش الانم داره هركاري ميكنه كه حالم خوب بشه ميگه اگه يك بار ديگه خطا ديدي تف بنداز تو صورتم آبروم و ببر، بدي ماجرا اينه كه اون حال خوبه ديگه بر نميگرده، اون حس خوبه، موندم چجوري خوب بشم دوباره

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شقايق - نمایش پست ها
    سلام
    حدود ٣ سال است يك رابطه احساسي با يك آقايي دارم من با اين آقا هم همكارم هم دوستم هم عاشقشم، يه رابطه كاري احساسي دوستي خوب داشتيم، ميگم داشتيم و اميدوارم دوباره حالم خوب بشه و همه چيز مثل قبل بشه، حدود يك ماهه پيش از اونجايي كه خانمها حس قوي دارن احساس كردم يه چيزي جاي خودش نيست اون اعتماده نيست اون حس خوبه نيست شروع كردم به گير دادن زنگ ميزدم جواب نميداد شروع ميكردم اس ام اس دادن محكومش ميكردم هنوز دفاع نكرده بود داد و غال و بي احترامي، تا اينكه يك روز تو ماشينش گفتم گوشيتو ميدي يه زنگ بزنم گوشيم خاموشه، ديدم رنگش پريد گفت اره بيا گوفتم رفتم تو مسيجاش ناخواسته گوشيرو خواست بگيره ولي ديدم چيزي كه نبايد ميديدم، خلاصه حالم بد شد عشقم عشقم و ابراز علاقش به يكي غير از خودم داشت ديوونم ميكرد بهش گفتم ديگه نميخوام ادامه بديم ولي تا صبح يك پسر ٢٩ ساله و داراي يه مقام اجتماعي و شغل و منصب خوب با تحصيلات عالي اظهار پشيماني و ندامت كرد كه اشتباه بود مثل بقيه مرداي ديگه تو من و ببخش و من غلط كردم ... حسابي خودش و خورد كرد اينكه تو به من كمك كن ميخوام آدم باشم نميخوام تو رو از دست بدم اون زن ول كن من نبوده و از اينجور حرفاا،از اونجايي كه من واقعا عاشق اين مردم و قبولش دارم گفتم پشيمونه اشتباه كرده و قبول كرده كه اشتباه كرده ميگه بدون من شاد نيست دنيارو با من ميخواد بزار يه فرصت بدم، فرصت و دادم ولي حال خودم بده خيلي بده اعتمادي نيست وقتي ميگه عشقم ياد اس ام اسش به اون زن ميفتم بهش اعتراض ميكنم يهو گريم ميگيره از اينكه من از محبت كم نزاشتم براش فقط يه رابطه جنسي اينقدر مهم بوده كه بايد بخاطرش به من خيانت كنه؟ ميگم چرا تو اين ٣ سال من تمام موقعيتام و گزاشتم كنار چون اون و ميخواستم فقط ولي اون نتونست ، يعني همه حرفاش دروغ بود اين ٣ سال و كلي سوال ديگه، ميخوام راهنماييم كنيد آيا براي آرامش حودم بايد بيام از اين رابطه بيرون يا چه راهي هست كه دوباره اعتمادم جلب بشه حالم خوب بشه
    سلام

مرسی عزیز از لطفت ولی چند سوال دارم که قبلش امیدوارم جواب بدی:

سن و سال شما و این آقا- تحصیلات هر دو- کار هر دو-تعداد خواهران و برادران هر دو و تفاوت سنی و جایگاه هر دو- نامزدید یا دوست- رابطه جنسی داشتید یا خیر- رابطه با اون خانم چند مدت بوده وشدت

رابطه- 3 یا 4 چیز خوب این آقا چیه از لحاظ شما.

لطفا نقل قول کنید.سپاس

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6697
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

سن و سال شما و این آقا- تحصیلات هر دو- کار هر دو-تعداد خواهران و برادران هر دو و تفاوت سنی و جایگاه هر دو- نامزدید یا دوست- رابطه جنسی داشتید یا خیر- رابطه با اون خانم چند مدت بوده وشدت

لطفا نقل قول کنید.سپاس
    من ٣٠ ايشون ٢٨
    من فوق ليسانس حقوق ايشون دكتراي حقوق
    هردو وكيل
    من ٣ خواهر و يك برادر دارم ايشون ٢ خواهر و يك برادر و كوچكترين عضو خانواده هست
    دوست همكار
    رابطه جنسي كامل نه، ولي بوسيدمش
    ميگه ٣ ماه بود و يك زن مطلقه با ٢ فرزند بود كه ميگه بخاطر پسر كوچيكش درگيرش شدم و هيچ رابطه اي با خانم برقرار نكرده كه من هم زياد اصرار ندارم بيشتر بازخواستش كنم، من بهش حق ميدم صد در صد كمبودهايي تو رابطش با من بوده كه رفته سمت ديگري ولي الان پشيمونه اظهار ندامت ميكنه ميگه يك انسان يك مرد خطا كرده تو ببخش، ميبينم اين مرد به من نه تعهدي داشته نه قول و وعده وعيدي، بهد از فهميدن ماجرا خيلي بهش بي احترامي كردم البته ديت خودم نبود الان پشيمونم ولي با اين حال اين آدم يك شبانه روز گفت خطا بوده اشتباه بوده فهميدم غلط كردم نميخوام از دست بدمت

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6697
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من ٣٠ ايشون ٢٨
    من فوق ليسانس حقوق ايشون دكتراي حقوق
    هردو وكيل
    من ٣ خواهر و يك برادر دارم ايشون ٢ خواهر و يك برادر و كوچكترين عضو خانواده هست
    دوست همكار
    رابطه جنسي كامل نه، ولي بوسيدمش
    ميگه ٣ ماه بود و يك زن مطلقه با ٢ فرزند بود كه ميگه بخاطر پسر كوچيكش درگيرش شدم و هيچ رابطه اي با خانم برقرار نكرده كه من هم زياد اصرار ندارم بيشتر بازخواستش كنم، من بهش حق ميدم صد در صد كمبودهايي تو رابطش با من بوده كه رفته سمت ديگري ولي الان پشيمونه اظهار ندامت ميكنه ميگه يك انسان يك مرد خطا كرده تو ببخش، ميبينم اين مرد به من نه تعهدي داشته نه قول و وعده وعيدي، بهد از فهميدن ماجرا خيلي بهش بي احترامي كردم البته ديت خودم نبود الان پشيمونم ولي با اين حال اين آدم يك شبانه روز گفت خطا بوده اشتباه بوده فهميدم غلط كردم نميخوام از دست بدمت
    ١- بسيار با ادب
    ٢-جايگاه بالاي اجتماعي
    ٣- در همه حال پشتيبانم بوده و هيچ وقت تنهام نزاشته خيلي زياد توي اين ٣ سال كمكم كرده
    ٤- خانواده خوب و متشخص

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6697
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

لطفا نقل قول کنید.سپاس
    ١- بسيار با ادب
    ٢-جايگاه بالاي اجتماعي
    ٣- در همه حال پشتيبانم بوده و هيچ وقت تنهام نزاشته خيلي زياد توي اين ٣ سال كمكم كرده
    ٤- خانواده خوب و متشخص
    ٥- تو اين ٣ سال يك بار با من بد برخورد نكرده در حالي كه من يك ادم عصبي و حساسم هميشه تلاش كرد كاري كنه كه من ناراحت نباشم

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

١- بسيار با ادب
    ٢-جايگاه بالاي اجتماعي
    ٤- خانواده خوب و متشخص
    ببین عزیز :

اولا به من نگفتین شما بچه چندمین دوما میگین تعهدی نداشتیم 3 سال یک انسان تو رابطه باشه و تعهد نداشته باشه مگه فقط تعهد بعد از عقده!!!؟؟؟ در ضمن چرا 3 سال توی رابطه اونم رابطه ای که فکر کنم هدفش ازدواج بوده.

معمولا رابطه هایی که برای ازدواج شروع میشه اگه بیشتر از 1سال یا 1 سال نیم به ازدواج و یا جداشدن نکشه جای سوال داره و مشکلی هست!؟

در کل فکر میکنم شما هر دو وابسته به هم هستید ولی دلبسته نه ..؟شما بیشتر دلبسته مقام و دانش و حمایت ایشونید و ایشون هم احتمالا دلبسته اخلاق مادر بودن و کنترل کردن شما.

در هر صورت عزیز بعضی از افراد از خیانت میتونند بگذرند و بعضی نه ولی حتما با شک نمیشه زندگی کرد. اگر فکر میکنید از نوع اولید خوب که هیچ بگذرید و خلاص(البته فکر نمیکنم باشید)

اگر از نوع دومید که حتما قطع کنید و خلاص.

بیشتر راجب انسان وعشق بخوانید و بدانید.

موفق باشید

اگر سوالی بود لطفا و حتما نقل قول کنید. سپاس

10. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6697
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین عزیز :

اولا به من نگفتین شما بچه چندمین دوما میگین تعهدی نداشتیم 3 سال یک انسان تو رابطه باشه و تعهد نداشته باشه مگه فقط تعهد بعد از عقده!!!؟؟؟ در ضمن چرا 3 سال توی رابطه اونم رابطه ای که فکر کنم هدفش ازدواج بوده.

معمولا رابطه هایی که برای ازدواج شروع میشه اگه بیشتر از 1سال یا 1 سال نیم به ازدواج و یا جداشدن نکشه جای سوال داره و مشکلی هست!؟

در کل فکر میکنم شما هر دو وابسته به هم هستید ولی دلبسته نه ..؟شما بیشتر دلبسته مقام و دانش و حمایت ایشونید و ایشون هم احتمالا دلبسته اخلاق مادر بودن و کنترل کردن شما.

در هر صورت عزیز بعضی از افراد از خیانت میتونند بگذرند و بعضی نه ولی حتما با شک نمیشه زندگی کرد. اگر فکر میکنید از نوع اولید خوب که هیچ بگذرید و خلاص(البته فکر نمیکنم باشید)

اگر از نوع دومید که حتما قطع کنید و خلاص.

بیشتر راجب انسان وعشق بخوانید و بدانید.

موفق باشید

اگر سوالی بود لطفا و حتما نقل قول کنید. سپاس
    من بچه اول خانواده هستم، مطمئناً هم وابستشم هم دلبستشم، از جانب خودم مطمئنم از موقعيت اجتماعيشم فقط بهش افتخار ميكنم از حرف زدنش لذت ميبرم از قد و بالا و وجودش در كنارم لذت ميبرم احساس آرامش دارم كنارش حاضرم همه كار بكنم ناراحتيش و نبينم وقتي التماس ميكرد با اينكه خطاكار بود همش نگران بودم حالش بد نشه، اعتقادي به اين ندارم كه هر رابطه از ابتدا بايد با پيشنهاد ازدواج شروع بشه، هر چيزي به زمانش اتفاق ميفته رابطه ما كاري شروع شد و با ابراز علاقه من

12. کاربران زیر از شقايق - بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

من بچه اول خانواده هستم، مطمئناً هم وابستشم هم دلبستشم، از جانب خودم مطمئنم از موقعيت اجتماعيشم فقط بهش افتخار ميكنم از حرف زدنش لذت ميبرم از قد و بالا و وجودش در كنارم لذت ميبرم احساس آرامش دارم كنارش حاضرم همه كار بكنم ناراحتيش و نبينم وقتي التماس ميكرد با اينكه خطاكار بود همش نگران بودم حالش بد نشه، اعتقادي به اين ندارم كه هر رابطه از ابتدا بايد با پيشنهاد ازدواج شروع بشه، هر چيزي به زمانش اتفاق ميفته رابطه ما كاري شروع شد و با ابراز علاقه من

فقط یک نکته میگم که بهش خواهش میکنم فکر کنید :

1- بسيار با ادب
    ٣- در همه حال پشتيبانم بوده و هيچ وقت تنهام نزاشته خيلي زياد توي اين ٣ سال كمكم كرد

نیازی به پاسخ هم نیست فقط شما فکر میکنید یک شخص با این مشخصات خیانت میکنه؟؟؟

در هر صورت زندگی زندگی شماست گلم

موفق باشید و آرزوی بهترینها رو براتون دارم

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6697
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

فقط یک نکته میگم که بهش خواهش میکنم فکر کنید :

1- بسيار با ادب
    ٣- در همه حال پشتيبانم بوده و هيچ وقت تنهام نزاشته خيلي زياد توي اين ٣ سال كمكم كرد

نیازی به پاسخ هم نیست فقط شما فکر میکنید یک شخص با این مشخصات خیانت میکنه؟؟؟

در هر صورت زندگی زندگی شماست گلم

موفق باشید و آرزوی بهترینها رو براتون دارم
    مرسي ممنون از وقتي كه گذاشتيد

15. کاربران زیر از شقايق - بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد